RCMT05237R0BES03
Mfr.Part #
RCMT05237R0BES03
Length :
10.4mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Resistance :
237Ohm
Diameter :
3.66mm
Tolerance :
0.1%
Datasheets
RCMT05237R0BES03
Through Hole 237Ohm, Metal Film,