RCMT05117R0BES03
Mfr.Part #
RCMT05117R0BES03
SFERNICE FIXED RESISTORS
Stock
10
In Stock :
10
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Published :
2016
Resistance :
117Ohm
Tolerance :
0.1%
Metal Film
Factory Lead Time :
111 Weeks
Diameter :
3.66mm
Length :
10.4mm
Datasheets
RCMT05117R0BES03
Through Hole 117Ohm, Metal Film,