RCMT05100R0BES03
Mfr.Part #
RCMT05100R0BES03
Diameter :
3.66mm
Tolerance :
0.1%
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Length :
10.4mm
Resistance :
100Ohm
Datasheets
RCMT05100R0BES03
Through Hole 100Ohm, Metal Film,