RCMT02909R0DES03
Mfr.Part #
RCMT02909R0DES03
Tolerance :
0.5%
Resistance :
909Ohm
Diameter :
2.5mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Length :
6.7mm
Datasheets
RCMT02909R0DES03
Through Hole 909Ohm, Metal Film,