RCMT0286R60BES03
Mfr.Part #
RCMT0286R60BES03
Resistance :
86.6Ohm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
No
Factory Lead Time :
111 Weeks
Tolerance :
0.1%
Length :
6.7mm
Published :
Diameter :
2.5mm
Datasheets
RCMT0286R60BES03
Through Hole 86.6Ohm, Metal Film,