RCMT02715R0BES03
Mfr.Part #
RCMT02715R0BES03
Length :
6.7mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Resistance :
715Ohm
Tolerance :
0.1%
Diameter :
2.5mm
Datasheets
RCMT02715R0BES03
Through Hole 715Ohm, Metal Film,