RCMT0254R90BES03
Mfr.Part #
RCMT0254R90BES03
Resistance :
54.9Ohm
Radiation Hardening :
No
Published :
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Tolerance :
0.1%
Diameter :
2.5mm
Mount :
Through Hole
Factory Lead Time :
111 Weeks
Length :
6.7mm
Datasheets
RCMT0254R90BES03
Through Hole 54.9Ohm, Metal Film,