RCMT0251R10DES03
Mfr.Part #
RCMT0251R10DES03
Tolerance :
0.5%
Diameter :
2.5mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Length :
6.7mm
Resistance :
51.1Ohm
Datasheets
RCMT0251R10DES03
Through Hole 51.1Ohm, Metal Film,