RCMT0236R50BES03
Mfr.Part #
RCMT0236R50BES03
Diameter :
2.5mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Published :
Contact Plating :
Tin
Factory Lead Time :
111 Weeks
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Tolerance :
0.1%
Length :
6.7mm
Resistance :
36.5Ohm
Datasheets
RCMT0236R50BES03
Through Hole 36.5Ohm, Metal Film,