RCMT02287R0BES03
Mfr.Part #
RCMT02287R0BES03
Length :
6.7mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Resistance :
287Ohm
Diameter :
2.5mm
Tolerance :
0.1%
Datasheets
RCMT02287R0BES03
Through Hole 287Ohm, Metal Film,