RCMT0226R70BES03
Mfr.Part #
RCMT0226R70BES03
Length :
6.7mm
Tolerance :
0.1%
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Diameter :
2.5mm
Resistance :
26.7Ohm
Datasheets
RCMT0226R70BES03
Through Hole 26.7Ohm, Metal Film,