RCMT0226041BES03
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
RCMT0226041BES03
Manufacturer
Vishay / Sfernice
Package / Case
Molded
Datasheet
Download
Description
SFERNICE FIXED RESISTORS
Manufacturer :
Vishay / Sfernice
Product Category :
Through Hole Resistors
Length :
6.7mm
Factory Lead Time :
111 Weeks
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Published :
Mount :
Through Hole
Tolerance :
0.1%
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Contact Plating :
Tin
Composition :
Metal Film
Resistance :
26.04kOhm
Radiation Hardening :
No
Diameter :
2.5mm
Package / Case :
Molded
Datasheets
RCMT0226041BES03
Through Hole 26.04kOhm, Metal Film,