RCMT0224R30BES03
Mfr.Part #
RCMT0224R30BES03
Length :
6.7mm
Diameter :
2.5mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Resistance :
24.3Ohm
Tolerance :
0.1%
Datasheets
RCMT0224R30BES03
Through Hole 24.3Ohm, Metal Film,