RCMT0223201BES03
Mfr.Part #
RCMT0223201BES03
Length :
6.7mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Resistance :
23.2kOhm
Tolerance :
0.1%
Factory Lead Time :
111 Weeks
Diameter :
2.5mm
Published :
Datasheets
RCMT0223201BES03
Through Hole 23.2kOhm, Metal Film,