RCMT0222601BES03
Mfr.Part #
RCMT0222601BES03
Diameter :
2.5mm
Resistance :
22.6kOhm
Tolerance :
0.1%
Length :
6.7mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Factory Lead Time :
7 Weeks
Published :
Datasheets
RCMT0222601BES03
Through Hole 22.6kOhm, Metal Film,