RCMT0214300BES03
Mfr.Part #
RCMT0214300BES03
Tolerance :
0.1%
Resistance :
1.43kOhm
Factory Lead Time :
111 Weeks
Published :
Diameter :
2.5mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Length :
6.7mm
Datasheets
RCMT0214300BES03
Through Hole 1.43kOhm, Metal Film,