RCMT01255R0DHS03
Mfr.Part #
RCMT01255R0DHS03
Length :
4.32mm
Diameter :
2.03mm
Tolerance :
0.5%
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Resistance :
255Ohm
Datasheets
RCMT01255R0DHS03
Through Hole 255Ohm, Metal Film,