RCMT01243R0DHS03
Mfr.Part #
RCMT01243R0DHS03
Length :
4.32mm
Diameter :
2.03mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Resistance :
243Ohm
Tolerance :
0.5%
Datasheets
RCMT01243R0DHS03
Through Hole 243Ohm, Metal Film,