RCMT0124300DHS03
Mfr.Part #
RCMT0124300DHS03
Resistance :
2.43kOhm
Factory Lead Time :
111 Weeks
Diameter :
2.03mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Length :
4.32mm
Published :
Tolerance :
0.5%
Datasheets
RCMT0124300DHS03
Through Hole 2.43kOhm, Metal Film,