RCMT0122101FHS03
Mfr.Part #
RCMT0122101FHS03
ROHS3 Compliant
Published :
Length :
4.32mm
Tolerance :
1%
Factory Lead Time :
111 Weeks
Diameter :
2.03mm
Resistance :
22.1kOhm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Datasheets
RCMT0122101FHS03
Through Hole 22.1kOhm, Metal Film,