RCMT0122101FES03
Mfr.Part #
RCMT0122101FES03
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Diameter :
2.03mm
Length :
4.32mm
Tolerance :
1%
Resistance :
22.1kOhm
Datasheets
RCMT0122101FES03
Through Hole 22.1kOhm, Metal Film,