RCMT0122100FHS03
Mfr.Part #
RCMT0122100FHS03
Length :
4.32mm
Diameter :
2.03mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Tolerance :
1%
Resistance :
2.21kOhm
Datasheets
RCMT0122100FHS03
Through Hole 2.21kOhm, Metal Film,