RCMT0122100DHS03
Mfr.Part #
RCMT0122100DHS03
Tolerance :
0.5%
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Resistance :
2.21kOhm
Diameter :
2.03mm
Length :
4.32mm
Datasheets
RCMT0122100DHS03
Through Hole 2.21kOhm, Metal Film,