RCMT0121R50DES03
Mfr.Part #
RCMT0121R50DES03
Length :
4.32mm
Tolerance :
0.5%
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Diameter :
2.03mm
Resistance :
21.5Ohm
Datasheets
RCMT0121R50DES03
Through Hole 21.5Ohm, Metal Film,