RCMT0120501BDS03
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
RCMT0120501BDS03
Manufacturer
Vishay / Sfernice
Package / Case
Molded
Datasheet
Download
Description
SFERNICE FIXED RESISTORS
Stock
10
In Stock :
10
Manufacturer :
Vishay / Sfernice
Product Category :
Through Hole Resistors
Published :
2016
Tolerance :
0.1%
Composition :
Metal Film
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Contact Plating :
Tin
Diameter :
2.03mm
Radiation Hardening :
No
Package / Case :
Molded
Factory Lead Time :
111 Weeks
Resistance :
20.5kOhm
Temperature Coefficient :
15 ppm/°C
Length :
4.32mm
Mount :
Through Hole
Datasheets
RCMT0120501BDS03
Through Hole 20.5kOhm, Metal Film,