RCMT011R000FHS14
Mfr.Part #
RCMT011R000FHS14
Length :
4.32mm
Resistance :
1Ohm
Diameter :
2.03mm
Factory Lead Time :
13 Weeks
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Tolerance :
1%
Datasheets
RCMT011R000FHS14
Through Hole 1Ohm, Metal Film,