RCMT0119601FHS03
Mfr.Part #
RCMT0119601FHS03
Length :
4.32mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Tolerance :
1%
Diameter :
2.03mm
Resistance :
19.6kOhm
Datasheets
RCMT0119601FHS03
Through Hole 19.6kOhm, Metal Film,