RCMT01178R0DHS03
Mfr.Part #
RCMT01178R0DHS03
Length :
4.32mm
Diameter :
2.03mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Tolerance :
0.5%
Resistance :
178ohm
Datasheets
RCMT01178R0DHS03
Through Hole 178Ohm, Metal Film,