RCMT0116R90DES03
Mfr.Part #
RCMT0116R90DES03
Diameter :
2.03mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Length :
4.32mm
Resistance :
16.9Ohm
Tolerance :
0.5%
Datasheets
RCMT0116R90DES03
Through Hole 16.9Ohm, Metal Film,