RCMT0116201DHS03
Mfr.Part #
RCMT0116201DHS03
Resistance :
16.2kOhm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Factory Lead Time :
111 Weeks
Diameter :
2.03mm
Length :
4.32mm
Tolerance :
0.5%
Tin
Published :
Datasheets
RCMT0116201DHS03
Through Hole 16.2kOhm, Metal Film,