RCMT01154R0DES03
Mfr.Part #
RCMT01154R0DES03
Length :
4.32mm
ROHS3 Compliant
Published :
Tolerance :
0.5%
Molded
Factory Lead Time :
111 Weeks
Diameter :
2.03mm
Resistance :
154Ohm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Datasheets
RCMT01154R0DES03
Through Hole 154Ohm, Metal Film,