RCMT01150R0FHS03
Mfr.Part #
RCMT01150R0FHS03
Length :
4.32mm
Diameter :
2.03mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Resistance :
150Ohm
Tolerance :
1%
Datasheets
RCMT01150R0FHS03
Through Hole 150Ohm, Metal Film,