RCMT0115002FHS03
Mfr.Part #
RCMT0115002FHS03
Diameter :
2.03mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Tolerance :
1%
Length :
4.32mm
Resistance :
150kOhm
Datasheets
RCMT0115002FHS03
Through Hole 150kOhm, Metal Film,