RCMT0113700DHS03
Mfr.Part #
RCMT0113700DHS03
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Resistance :
1.37kOhm
Tolerance :
0.5%
Length :
4.32mm
Diameter :
2.03mm
Datasheets
RCMT0113700DHS03
Through Hole 1.37kOhm, Metal Film,