RCMT0112102DHS03
Mfr.Part #
RCMT0112102DHS03
Tolerance :
0.5%
Diameter :
2.03mm
Length :
4.32mm
Resistance :
121kOhm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Datasheets
RCMT0112102DHS03
Through Hole 121kOhm, Metal Film,