RCMT0112100FHS03
Mfr.Part #
RCMT0112100FHS03
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Tolerance :
1%
Length :
4.32mm
Diameter :
2.03mm
Resistance :
1.21kohm
Datasheets
RCMT0112100FHS03
Through Hole 1.21kOhm, Metal Film,