RCMT0111002DHS03
Mfr.Part #
RCMT0111002DHS03
Through Hole Resistors
Published :
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Length :
4.32mm
Package / Case :
Molded
Factory Lead Time :
111 Weeks
Tolerance :
0.5%
Diameter :
2.03mm
Resistance :
110kOhm
Datasheets
RCMT0111002DHS03
Through Hole 110kOhm, Metal Film,