RCMT0111002DES03
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
RCMT0111002DES03
Manufacturer
Vishay / Sfernice
Package / Case
Molded
Datasheet
Download
Description
SFERNICE FIXED RESISTORS
Manufacturer :
Vishay / Sfernice
Product Category :
Through Hole Resistors
Composition :
Metal Film
Mount :
Through Hole
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Resistance :
110kOhm
Length :
4.32mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Diameter :
2.03mm
Package / Case :
Molded
Radiation Hardening :
No
Tolerance :
0.5%
Contact Plating :
Tin
Datasheets
RCMT0111002DES03
Through Hole 110kOhm, Metal Film,