RCMS1097601FHS09
Mfr.Part #
RCMS1097601FHS09
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Tolerance :
1%
Length :
16mm
Resistance :
97.6kOhm
Diameter :
6.2mm
Radiation Hardening :
No
Datasheets
RCMS1097601FHS09
Through Hole 97.6kOhm, Metal Film,