RCMS1095300FHS09
Mfr.Part #
RCMS1095300FHS09
Resistance :
9.53kOhm
Length :
16mm
Tolerance :
1%
Diameter :
6.2mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Datasheets
RCMS1095300FHS09
Through Hole 9.53kOhm, Metal Film,