RCMS10909R0FHS09
Mfr.Part #
RCMS10909R0FHS09
Length :
16mm
Radiation Hardening :
No
Resistance :
909Ohm
Diameter :
6.2mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Tolerance :
1%
Datasheets
RCMS10909R0FHS09
Through Hole 909Ohm, Metal Film,