RCMS1084500FHS09
Mfr.Part #
RCMS1084500FHS09
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Length :
16mm
Diameter :
6.2mm
Resistance :
8.45kOhm
Tolerance :
1%
Datasheets
RCMS1084500FHS09
Through Hole 8.45kOhm, Metal Film,