RCMS1082R50FHS09
Mfr.Part #
RCMS1082R50FHS09
Tolerance :
1%
Mount :
Through Hole
Radiation Hardening :
No
Resistance :
82.5Ohm
Length :
16mm
Lead Free :
Lead Free
Published :
Factory Lead Time :
111 Weeks
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Diameter :
6.2mm
Datasheets
RCMS1082R50FHS09
Through Hole 82.5Ohm, Metal Film,