RCMS10820R0FHS09
Mfr.Part #
RCMS10820R0FHS09
Tolerance :
1%
Resistance :
820ohm
Length :
16mm
Through Hole
Radiation Hardening :
No
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Diameter :
6.2mm
Datasheets
RCMS10820R0FHS09
Through Hole 820Ohm, Metal Film,