RCMS10768R0FHS09
Mfr.Part #
RCMS10768R0FHS09
Diameter :
6.2mm
Resistance :
768Ohm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Length :
16mm
Metal Film
Radiation Hardening :
No
Tolerance :
1%
Datasheets
RCMS10768R0FHS09
Through Hole 768Ohm, Metal Film,