RCMS1068100FHS09
Mfr.Part #
RCMS1068100FHS09
Length :
16mm
Resistance :
6.81kOhm
Tolerance :
1%
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Diameter :
6.2mm
Datasheets
RCMS1068100FHS09
Through Hole 6.81kOhm, Metal Film,