RCMS10619R0FHS09
Mfr.Part #
RCMS10619R0FHS09
Diameter :
6.2mm
Radiation Hardening :
No
Resistance :
619Ohm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Tolerance :
1%
Length :
16mm
Datasheets
RCMS10619R0FHS09
Through Hole 619Ohm, Metal Film,