RCMS1061900FHS09
Mfr.Part #
RCMS1061900FHS09
Resistance :
6.19kOhm
Diameter :
6.2mm
Length :
16mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Tolerance :
1%
Datasheets
RCMS1061900FHS09
Through Hole 6.19kOhm, Metal Film,