RCMS1060402FHS09
Mfr.Part #
RCMS1060402FHS09
SFERNICE FIXED RESISTORS
Stock
100
In Stock :
100
Through Hole
Radiation Hardening :
No
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Diameter :
6.2mm
Resistance :
604kOhm
Length :
16mm
Tolerance :
1%
Datasheets
RCMS1060402FHS09
Through Hole 604kOhm, Metal Film,