RCMS1056202FHS09
Mfr.Part #
RCMS1056202FHS09
Length :
16mm
Diameter :
6.2mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Resistance :
562kOhm
Tolerance :
1%
Radiation Hardening :
No
Datasheets
RCMS1056202FHS09
Through Hole 562kOhm, Metal Film,